Окончателното ръководство за измама



Целта на курса по Овощарство на тропика и субтропика е да се дадат на студентите познания, относно отглеждането на листопадни и нелистопадни овощни видове съобразно климатичните и почвени условия на тропични и субтропични райони.

Биологичните възможности на лозата и защитните реакции към патогените се увеличават, когато се провеждат комплексни мероприятия - избор на терени, балансирано торене, напояване, сортова структура и др.

Кореновата система се покрива с влажен, чист, речен пясък, който периодично трябва да се навлажнява. Ако не се разполага с пясък е възможно корените да се покрият и с влажна почва.

Оваа веб-страница користи колачиња за да го подобри вашето искуство додека пребарувате низ веб-страницата. Од нив, колачињата што се категоризираат како потребни се зачувани на вашиот прелистувач, бидејќи тие се неопходни за работа на основните функционалности на веб-страницата. Ние исто така користиме колачиња од трети страни кои ни помагаат да анализираме и да разбереме како ја користите оваа веб-страница.

Теоретичната предпоставка за рентабилно отглеждане на лозовата култура и прилагането на високоефективни технологии в страните с тропичен и субтропичен климат е доброто познаване на биологичните особености на лозовото растение.

Освен това влошава физическата структура на почвата и намалява качеството на гроздето, като намалява количеството на захари.

КАТЕДРИ: Катедра за овоштарство, Катедра за лозарство и винарство.

Изтъкнати учени в областта на лозарството са Ив. Добрев (ампелография), Н.

Създаване на насаждения и агротехнически мероприятия за отглеждането лозарство им. Разглеждат се  о ... Овощарство и биотехнологични методи

Текстот е достапен под условите на лиценцата Криејтив комонс Наведи извор-Сподели под исти услови.

Подходящо е за използване на места със СЛОЖЕН РЕЛЕФ, плитки и каменисти почви;

Лозарството има тесни връзки с физиологията на растенията, ботаниката, генетиката, биохимията, почвознанието, агрохимията и други.

През Средновековието в християнските манастири традицията се запазва.

В края на вегетацията и плододаването през септември-октомври е необходимо да се подхрани с калий.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *